Villa Łucja – ul. M. C. Skłodowskiej 9

Villa Łucja to dwupiętrowy dom położony w spokojnej części Międzyzdrojów w zabudowie domów jednorodzinnych w odległości ok. 1000 m od plaży i 500 m od stacji kolejowej.

W pobliżu znajdują się dwa sklepy spożywcze. Na terenie Międzyzdrojów funkcjonuje też wiele restauracji i jadłodajni oferujących domowe obiady.

Zapraszamy Państwa do wynajęcia pokojów 2, 3 i 4-osobowych. Na każdym piętrze znajdują się trzy pokoje i dwie łazienki do Państwa dyspozycji. Jeden pokój znajduje się na parterze, z łazienką w korytarzu do wyłącznej dyspozycji gości. Część pokoi posiada balkon lub taras. Do wynajęcia są również dwa pokoje w podwórku (3-osobowe), z osobnym wejściem i łazienką (najchętniej wynajmowane).

 
 

Opłaty

Opłata za osobę w pokoju wynosi od 50 zł za dobę + opłata klimatyczna.

Cena za osobę w pokoju poza sezonem – do uzgodnienia.

Opłata za dziecko do lat 7 wynosi połowę stawki.

W celu rezerwacji pokoju proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny w celu uzgodnienia terminu wynajmu oraz wpłatę zadatku przekazem na adres:

Łucja Słota, ul. M.C. Skłodowskiej 9, 72-500 Międzyzdroje.

Pokój jest rezerwowany z chwilą wpływu wpłaty w wysokości 20% całości opłaty za cały rezerwowany okres. Pozostałą część opłaty za cały okres pobytu pobieramy od Państwa w dniu przybycia. Wpłaty dokonane pod nazwą zaliczki, przedpłaty lub innej będą traktowane jako zadatek. W przypadku rezygnacji z pobytu przed przybyciem zadatek (również w formie zaliczki, przedpłaty i innej nazwy wpłaty) nie jest zwracany; opłata nie ulega zmianie również w przypadku wcześniejszej rezygnacji przez Państwa z pobytu.

Kontakt:

ul. M. C. Skłodowskiej 9

72-500 Międzyzdroje

Tel. 91 32 80058 lub 607 181 730

Istnieje możliwość wynajmu pokojów pracownikom na dłuższe okresy czasu – cena do indywidualnej negocjacji.

 

- W Międzyzdrojach i okolicy proponujemy skorzystać z następujących atrakcji -

 
 

Bałtycki Park Miniatur

Muzeum Figur Woskowych

Planetarium Międzyzdroje

Labirynt Luster

Kino Eva

Muzeum Przyrodnicze Woliński Park Narodowy

Molo w Międzyzdrojach

Rezerwat Żubrów w Wolińskim Parku Narodowym

Kawcza Góra

Wzgórze widokowe Gosań

Jezioro turkusowe w Wapnicy

Marina w Lubiniu